Zaloguj się

Dane kontaktowe

adres e-mail: biuro@argentynalimited.pl

tel. (22) 847-65-34

tel. (22) 847-63-71

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁOWE DANE KONTAKTOWE

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Opcje przeglądania

Cena
  • od do

PRÓBKI 100G.

IDEALNE ABY ZNALEŹĆ SWÓJ SMAK NIE KUPUJĄC DUŻYCH OPAKOWAŃ

Yerba Mate Amanda Campo - 100g PRÓBKA Yerba Mate Amanda Campo - 100g PRÓBKA
Cena: 8,49 zł
szt.

Amanda Campo to yerba z listkami, gałązkami i pyłem. Polecana dla osób zaczynających przygodę z yerba mate. Jest to yerba bardzo łagodna, delikatna w smaku i działaniu, bardzo świeża.

Dostępność:
duża ilość
Yerba Mate Amanda Cytrynowa - 100g PRÓBKA Yerba Mate Amanda Cytrynowa - 100g PRÓBKA
Cena: 8,49 zł
szt.

Amanda Cytrynowa to klasyczna yerba mate z listkami, gałązkami i pyłkiem wzbogacona cytrusową nutą dzięki aromatowi drzewa cytrynowego. Subtelny smak, średnia moc naparu i cytrusowe orzeźwienie sprawią przyjemność każdemu zwolennikowi yerby. 

Dostępność:
duża ilość
Yerba Mate Amanda Despalada - 100g PRÓBKA Yerba Mate Amanda Despalada - 100g PRÓBKA
Cena: 8,49 zł
szt.

Amanda Despalada sin palo [bez patyczków] to yerba z samymi średnio ciętymi listkami. Praktycznie nie zawiera gałązek i pyłku. To yerba wysokiej jakości, ma wyraźny, mocny smak i działanie pobudzające.

Dostępność:
duża ilość
Yerba Mate Amanda Especial - 100g. PRÓBKA Yerba Mate Amanda Especial - 100g. PRÓBKA
Cena: 8,49 zł
szt.

Amanda Seleccion Especial jest to yerba mate klasyczna, z gałązkami, listkami i pyłkiem, zawiera specjalnie selekcjonowane listki, posiada delikatny i subtelny aromat. Selekcjonowana z najbardziej dorodnych roślin. Polecam wytrawnym smakoszom.

Dostępność:
duża ilość
Yerba Mate Amanda Hierbas - 100g PRÓBKA Yerba Mate Amanda Hierbas - 100g PRÓBKA
Cena: 8,49 zł
szt.

Amanda Hierbas to w 95% klasyczna yerba mate z listkami, gałązkami i standardową ilością pyłku. Zapewnia pełny, głęboki, klasyczny smak. Pozostałe 5% to unikalna mieszanka ziół zawierająca m.in.: zioło Te del Inca (Incayuyo, łac. lippia integrifolia ), boldo, cedron, miętę pieprzową, kwiat lipy, miętę, poleo. 

Dostępność:
duża ilość
Yerba Mate Amanda Klasyczna - 100g PRÓBKA Yerba Mate Amanda Klasyczna - 100g PRÓBKA
Cena: 8,49 zł
szt.

Amanda Klasyczna to yerba z listkami, gałązkami i sporą ilością pyłku. Zapewnia pełny, głęboki, klasyczny smak. Posiada średnią moc naparu o stosunkowo łagodnym i przyjemnym smaku.

Dostępność:
duża ilość
Yerba Mate Amanda Pomarańczowa - 100g PRÓBKA Yerba Mate Amanda Pomarańczowa - 100g PRÓBKA
Cena: 8,49 zł
szt.

Amanda Pomarańczowa to klasyczna yerba mate z listkami, gałązkami i pyłkiem wzbogacona cytrusową nutą dzięki naturalnemu aromatowi drzewa pomarańczowego. Subtelny smak, średnia moc naparu i cytrusowe orzeźwienie sprawią przyjemność każdemu zwolennikowi yerby.

Dostępność:
duża ilość
Yerba Mate Amanda Premium - 100g PRÓBKA Yerba Mate Amanda Premium - 100g PRÓBKA
Cena: 8,49 zł
szt.

Amanda Premium jest to yerba mate klasyczna, z gałązkami i niewielką ilością pyłku, zawiera głównie średnio cięte listki, posiada delikatny i subtelny aromat. Selekcjonowana z najbardziej dorodnych roślin. Polecam wytrawnym smakoszom.

Dostępność:
duża ilość
Yerba Mate Cachamate Rosa 100g - PRÓBKA Yerba Mate Cachamate Rosa 100g - PRÓBKA
Cena: 8,49 zł
szt.

Cachamate Rosa to argentyńska yerba mate con palo (listki, patyczki, pył). Delikatna w smaku, intensywnie ziołowa. Pomocna przy odchudzaniu i problemach żołądkowo-jelitowych. Delikatnie pobudza i chroni wątrobę.

Dostępność:
duża ilość
Yerba Mate Canarias - 100g PRÓBKA Yerba Mate Canarias - 100g PRÓBKA
Cena: 8,49 zł
szt.

Canarias - tradycyjna brazylijska yerba mate pakowana w Urugwaju. Zawiera bardzo drobno cięte listki i dużą ilość pyłku, bez patyków. Smak wyrazisty, lekko słodkawy, korzenny. W działaniu mocno pobudzająca.

Dostępność:
duża ilość
Yerba Mate CBSe ENERGIA - 100g PRÓBKA Yerba Mate CBSe ENERGIA - 100g PRÓBKA
Cena: 8,49 zł
szt.

CBSe Energia to argentyńska yerba pochodząca z plantacji Santa Ana w prowincji Misiones. Składa się z klasycznej yerba mate zawierającej dość drobne gałązki i listki oraz średnią ilość pyłu. Yerba ta dodatkowo jest wzbogacona ziołami: miętą polej (poleo) i werbeną cytrynową (cedron) oraz naturalnym ekstraktem z guarany a także aromatami guarany i miętowym. 

Dostępność:
duża ilość
Yerba Mate CBSe SILUETA - 100g PRÓBKA Yerba Mate CBSe SILUETA - 100g PRÓBKA
Cena: 8,49 zł
szt.

CBSe Silueta Dr. A. Cormillot to argentyńska yerba pochodząca z plantacji Santa Ana w prowincji Misiones. Składa się z klasycznej yerba mate zawierającej dość drobne gałązki i listki oraz średnią ilość pyłu. Wzbogacona dodatkowo: miętą polej (poleo), owocami dzikiej róży, koprem włoskim, miętą, werbeną cytrynową (cedron), boldo oraz algami morskimi, a także witaminami (B1, B2, B5, B6, B9, B12), cynkiem i aromatem zielonego jabłka. W smaku delikatna i aromatyczna a w działaniu lekko pobudzająca.

Dostępność:
duża ilość

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl