Zaloguj się

Dane kontaktowe

adres e-mail: biuro@argentynalimited.pl

tel. (22) 847-65-34

tel. (22) 847-63-71

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁOWE DANE KONTAKTOWE

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Polityka prywatności

Polityka prywatności


Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Korzystając ze sklepu argentina.pl zgadzacie się Państwo na zasady naszej Polityki Prywatności znajdujące się poniżej.

1. Dane osobowe

Warunkiem zalogowania się do sklepu argentina.pl jest podanie niektórych danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub bezpośrednio w rozmowie z pracownikiem sklepu. Są to standardowe dane niezbędne do realizacji zamówienia, czyli imię i nazwisko wraz z adresem oraz numerem telefonu kontaktowego. W przypadku podmiotów chcących uzyskać fakturę VAT niezbędne będzie również podanie danych firmy wraz numerem NIP. Pozostałe dane nie są obligatoryjne i podaje się je na własne życzenie. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do poprawnego działania sklepu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły.

Wszystkie uzyskiwane dane osobowe są chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych i marketingowych, na potrzeby firmy Argentyna Limited Sp. z o.o. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz. u. nr 133 poz. 883).

2. Subskrypcja bezpłatnych newsletterów

Klient może wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas bezpłatnych newsleterów z informacjami o aktualnych promocjach etc. W tym celu wymagane jest podanie w odpowiednim formularzu swojego adresu e-mail oraz zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu rejestracyjnym. Pole to nie jest obowiązkowe. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej zarządzanej przez firmę Argentyna Limited Sp. z o.o. będącą właścicielem sklepu argentynalimited.pl

3. Zamawianie produktów

Zamawianie produktów oferowanych przez sklep argentynalimited.pl wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone. Wszystkie podane przez Państwa informacje pozostają bezpieczne w naszej bazie danych. Nie ma do niej dostępu nikt niepowołany, jest ona dobrze zabezpieczona.

Nigdy nie przekazujemy tych danych osobom trzecim, nigdy też nie wykorzystujemy ich do innych celów niż te bezpośrednio związane ze sklepem, czyli realizacji zamówień lub wysyłania newslettera. Wszystkie podane przez siebie informacje można w każdej chwili zmienić lub usunąć. Wszystkie te dane będą wykorzystywane w celu potwierdzenia zamówienia, wysłania produktów oraz kontaktowania się w celu realizacji zamówienia.

4. Zastrzeżenia

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w naszej polityce prywatności. Osoby odwiedzające nasz sklep obowiązuje zawsze aktualnie obowiązująca jej wersja, dostępna na tej stronie.

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl