Wina bezalkoholowe HURT

Argentyna Limited: Od Yerba Mate do Napojów Bezalkoholowych - Teraz z Certyfikatami Halal i BIO

 

Jesteśmy firmą z długą tradycją, działającą na polskim rynku od ponad 30 lat. Specjalizujemy się w sprzedaży  yerba mate, która zdobyła zaufanie klientów dzięki autentycznemu smakowi Ameryki Południowej. Byliśmy pierwszą firmą, która wprowadziła yerba mate na rynek polski.

Kilka lat temu postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o innowacyjne produkty bezalkoholowe dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się wysokiej jakości winami, koktajlami i drinkami, które zapewniają autentyczne doznania smakowe bez obecności alkoholu. Również w tej dziedzinie byliśmy pionierami w Polsce wprowadzając marki: Night Orient, Vendome czy Vendanges. Stale poszerzamy naszą ofertę, aby zapewnić naszym Klientom jak największy wybór, najlepszej jakości marek.

Cieszymy się, że wiele z oferowanych produktów bezalkoholowych posiada certyfikat Halal, który potwierdza zgodność z wymaganiami dotyczącymi produkcji, pakowania i przechowywania produktów w kulturze muzułmańskiej, stanowiąc gwarancję, że produkty są wytwarzane zgodnie z normami prawa islamskiego. Wiele dostępnych u nas win bezalkoholowych posiada również certyfikat BIO, co oznacza, że są one ekologiczne i produkowane w zgodzie z przyjaznymi dla środowiska metodami.

Nasza oferta hurtowa umożliwia dostarczanie tych napojów na większą skalę. Naszymi klientami są punkty sprzedaży detalicznej, hotele, restauracje, sieci handlowe i inne przedsiębiorstwa. Zainteresowanych zakupem produktów bezalkoholowych zapraszamy do kontaktu: hurt@argentynalimited.pl

Odkryj naszą bogatą gamę napojów bezalkoholowych. Sprawdź katalog -> kliknij na zdjęcie z okładką katalogu i zapoznaj się z aktualną ofertą.

 

Jeżeli po kliknięciu na zdjęcie z okładką katalog się nie otwiera to prawdopodobnie równocześnie pojawi się komunikat "wyskakujące okienka zostały zablokowane"  - w większości przeglądarek pojawia się on w prawym górnym rogu, wystarczy w niego kliknąć i odblokować wyskakujące okienka, a wtedy katalog otworzy się bez problemów.
 
Na tablecie lub telefonie katalog można otworzyć poprzez poniższy kod:
 
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl