Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Twitter

Promocje
Yerba Mate CBSe Silueta Naranja 500g
Yerba Mate CBSe Silueta Naranja 500g
31,90 zł 17,99 zł
szt.
Pakiet 11 - CBSe Naranja + Pomelo + Limon
Pakiet 11 - CBSe Naranja + Pomelo + Limon
88,47 zł 45,00 zł
szt.
ZESTAW!  2xYerba Mate El Gaucho Green Organic 400g.
ZESTAW! 2xYerba Mate El Gaucho Green Organic 400g.
63,98 zł 44,00 zł
szt.
Yerba Mate El Gaucho Organica 400g. BIO
Yerba Mate El Gaucho Organica 400g. BIO
31,99 zł 22,99 zł
szt.
Yerba Mate Amanda Campo 0,5kg
Yerba Mate Amanda Campo 0,5kg
34,50 zł 29,99 zł
szt.
Mate 1134 - cała Alpaka
Mate 1134 - cała Alpaka
99,99 zł 79,99 zł
szt.
Zestaw 05: Dla dwojga - Amanda Despalada z akcesoriami
Zestaw 05: Dla dwojga - Amanda Despalada z akcesoriami
161,99 zł 95,59 zł
szt.
Zestaw 18: Amanda Klasyczna w worku 250g z akcesoriami
Zestaw 18: Amanda Klasyczna w worku 250g z akcesoriami
75,45 zł 58,29 zł
szt.
Pakiet 17 - 2 x Amanda klasyczna 1 kg oraz GRATIS!
Pakiet 17 - 2 x Amanda klasyczna 1 kg oraz GRATIS!
101,25 zł 82,99 zł
szt.
Pakiet 30 - Amandy 0,5kg: Cytryna, Pomarańcz, Hierbas
Pakiet 30 - Amandy 0,5kg: Cytryna, Pomarańcz, Hierbas
84,55 zł 69,30 zł
szt.
Zestaw 12: El Gaucho Energia, Drive, Pampa, podkładka
Zestaw 12: El Gaucho Energia, Drive, Pampa, podkładka
99,08 zł 75,29 zł
szt.
Wojciech Cejrowski Sklep z Yerba Mate

Napar z liści ostrokrzewu paragwajskiego na dobre zagościł w Polskich domach. Ćwierć wieku temu , gdy firma Argentyna Limited wprowadzała do Polski yerba mate mało kto wiedział co to jest. Dzisiaj mało kto tego nie wie, dzięki m.in. osobie, którą jest Wojciech Cejrowski. Zielone złoto Argentyny stało się produktem powszechnie dostępnym w sklepach zielarskich i większości sieci handlowych w Polsce. Ilość sklepów w Internecie sprzedających yerba mate jest ogromna.

susz el gaucho, yerba mate

 

Nie sposób nie znaleźć swojego ulubione gatunku.

Yerba jest wszędzie!

 

 

Dużą zasługę w kwestii propagowania yerba mate w Polsce ma Pan Wojciech Cejrowski. Podróżnik i dziennikarz z yerbą zetknął się już siedemnaście lat temu.

wojciech cejrowski sklep argentynalimited, yerba mate Podczas swoich podróży, szczególnie po Paragwaju, Pan Wojtek nie miał wyjścia, ponieważ nieustannie był częstowany mate. Paragwajskie yerby na początek, dla osoby nieprzyzwyczajonej to mocne przeżycie. Zdecydowanie lepiej zaczynać od argentyńskich lub brazylijskich odmian, które są znacznie łagodniejsze. Jednak Pan Cejrowski nie miał wtedy dużego wyboru, ponieważ nie wypada odmawiać gospodarzom, pił co podawali, czyli gorzką, mocną, dymną paragwajską mate. Coś dla wielbicieli przygód i mocnych wrażeń. Produkt dla prawdziwych Gaucho, którzy nie boją się nowych wyzwań.

 

Książki Wojciecha Cejrowskiego, a popularność Yerba Mate

 

To właśnie na książkach i programach o yerba mate Pana Wojtka Cejrowskiego wyrosło już całe pokolenie Mateistów (osób pijących yerba mate). Dużą rolę odegrało również to, że obecnie coraz więcej Polaków podróżuje po świecie i styka się z naparem liści ostrokrzewu paragwajskiego już nie tylko w Ameryce Południowej. Yerba jest sprzedawana w wielu krajach na świecie. Duży rynek istnieje w Stanach Zjednoczonych, ogromne ilości są sprzedawane między innymi we Francji, wielu krajach arabskich, Niemczech, Hiszpanii, a nawet w Japonii. Podczas podróży ciężko się z yerbą nie zetknąć. Po powrocie do polski, nasi klienci często z zaskoczeniem odkrywali, że „herbatka paragwajska” jest również dostępna w naszym kraju i to w bardzo szerokiej ofercie.

Biorąc udział w różnych imprezach o tematyce związanej z Ameryką Południową zetknęliśmy się z wieloma obywatelami Argentyny czy Brazylii, którzy widząc dostępne u nas gatunki yerba mate byli zszokowani. Szok był, ponieważ zupełnie nie spodziewali się takiej popularności swojego narodowego napoju w kraju na drugim końcu świata. Przeważnie nie spodziewali się go znaleźć w ogóle, więc zabierali ze sobą zapas yerby, po czym w Polsce odkrywali, że zupełnie niepotrzebnie, ponieważ w naszym sklepie internetowym, a także sklepie stacjonarnym mogą znaleźć większość dostępnych w Argentynie czy Brazylii marek i odmian ostrokrzewu paragwajskiego.

 

Wojciech Cejrowski Sklep z Yerba Mate ArgentynaLimited

 

Obecność yerby na polskim rynku to w dużym stopniu wieloletnie zaangażowanie naszej firmy w jej propagowanie, a także duża popularności programów i książek Pana Cejrowskiego. Czynników jest dużo więc, ale z dumą możemy powiedzieć, że w znacznym stopniu przyczyniliśmy się do tego, że teraz czytając ten tekst popijasz yerba mate. Jeżeli jeszcze nie pijesz yerby to najwyższy czas zacząć. Sprawdź szeroką ofertę yerba mate i akcesoriów na naszej stronie: https://argentynalimited.pl/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl