19 września 2021 będą targi Mamaville, na których będziemy z naszymi winami! 0
19 września 2021 odbędą się targi Mamaville, na których będziemy z naszymi winami!

Już za moment TARGI Mamaville 2021, podczas których zaprezentujemy naszą kolekcję win! Zapewne zastanawiacie się, jaki związek z mamami może mieć nasza firma. Zaskoczymy Was więc dziś opowieścią o czymś bardzo kontrowersyjnym. Wino w ciąży?! Oczywiście, ale w wersji “wino bezalkoholowe w ciąży” :) Bądźcie spokojni! My naprawdę dbamy o przyszłe mamy i ich maluszki :)

TARGI Mamaville 2021 - Wino w ciąży? Bezalkoholowe, jak najbardziej! - Dowiedz się więcej!

Zapewne znacie Targi wózków dziecięcych 2021 Mamaville. Zastanawiacie się, co ma z nimi wspólnego nasza firma. Otóż, podczas eventu zaprezentujemy naszą kolekcję win bezalkoholowych. Idealnych dla przyszłych mam i takich, które z pewnością nie zaszkodzą maluszkowi. Zależy nam na tym, aby podczas wyjątkowego eventu, jakim są Targi dla rodziców 2021 promować możliwości, jakie daje spożywanie wina bezalkoholowego. Najważniejsza jest przyjemność dla mamy! Oczywiście, że wiemy, że picie wina w ciąży jest kategorycznie zabronione, jednak jego wersja bezalkoholowa może stanowić doskonały prezent dla mamy także w tym radosnym okresie.

Wino bezalkoholowe w ciąży

Targi dziecięce 2021 to świetna okazja do tego, aby opowiedzieć o rosnącej popularności wina bezalkoholowego. Często mamy przychodziły do nas i opowiadały, że czują, jakby omijało ich mnóstwo wspaniałych okazji do świętowania. Wiedziały, że nawet lampka wina w ciąży jest zakazana, ale jak zawsze powtarzały “pomarzyć warto”. Słuchając tych sugestii wpadliśmy na to, aby stworzyć specjalną linię wina dla mamy. Bezalkoholowego, w pełni bezpiecznego tak, aby kieliszek wina w ciąży nie stanowił żadnego zagrożenia dla maluszka. I udało się! Targi niemowlęce 2021 to kolejna edycja eventu, na której zdecydujemy się wystąpić i pokazać nasze wino szerszemu gronu odbiorców.

Prezent dla mamy

“Jestem w ciąży i chcę nadal świętować ważne okazje w moim życiu”. To jeden z komentarzy, jakie otrzymaliśmy od jednej ze stałych klientek. To był więc impuls do stworzenia czegoś nowego. Przejrzeliśmy Internet i zrozumieliśmy, że przyszłe mamy naprawdę nie mają łatwo. Pytania na wszelakich forach aż mnożyły się w oczach. “Czerwone wino w ciąży - czy naprawdę szkodzi?” “Picie wina w ciąży - jak wpływa na płód”. “Kieliszek wina w ciąży - czy moje dziecko będzie bezpieczne?”. “Lampka wina w pierwszych tygodniach ciąży / lampka czerwonego wina w ciąży / wino czerwone w ciąży / czy lampka wina szkodzi w ciąży / picie czerwonego wina w ciąży / picie wina w czasie ciąży / wino w czasie ciąży - czy w ogóle wolno mi je pić”. Po tej lekturze byliśmy już pewni - stworzymy hit. Wino bezalkoholowe w ciąży, w pełni bezpieczne i przede wszystkim wciąż pyszne.

Idealne na prezent dla przyszłej mamy!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl