Nagroda za promocję Yerba Mate w Polsce dla... Argentyna Limited! 0
Nagroda za promocję Yerba Mate w Polsce dla... Argentyna Limited!

Mamy zaszczyt poinformować, że naszej firmie została przyznana jedna z NAJWAŻNIEJSZYCH NAGRÓD roku 2021 wręczanych przez Ambasadę Argentyny Embajada de la República Argentina en Polonia w połączeniu z Polsko-Latynoamerykańską Radą Biznesu oraz Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii.

Argentyna Limited otrzymała prestiżową nagrodę za promocję Yerba Mate w Polsce a tym samym została zaliczona do grona Liderów Polskiego biznesu 2021.   Otrzymane wyróżnienie zostało wręczone za wprowadzenie oraz promowanie Yerba Mate na rynku polskim.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że otrzymanie Nagrody za promocję jest dla nas wielkim wyróżnieniem oraz uwieńczeniem naszej wieloletniej pracy oraz wielu wysiłków, które włożyliśmy, aby móc zostać nazwanym liderem. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w tej drodze na same szczyty przez ostatnie 30 lat, oraz zaprosić do dalszej współpracy.

Najważniejsze Nagrody ArgentynaLimited, 2021

+

Możemy się pochwalić, że Najważniejsze Nagrody ArgentynaLimited są już w naszym zasięgu! A dokładniej została nam przyznana prestiżowa nagroda za promocję Yerba Mate w Polsce. Nasza firma jest numer jeden w Polsce pod względem sprzedaży Yerba Mate.

Prestiżowa nagroda dla ArgentynaLimited za promocję Yerba Mate została nam przyznana 28 czerwca 2021 roku przez Ambasadę Argentyny Embajada de la República Argentina en Polonia w połączeniu z Polsko-Latynoamerykańską Radą Biznesu oraz Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii.

Nagrodzone firmy 2021 to przede wszystkim najlepsze uznanie dla biznesu. Zostaliśmy określeni, jako lider w Polsce w sprowadzaniu Yerba Mate do Polski. Dzięki naszej sprzedaży promowana jest również Polska w Argentynie. Otrzymując Nagrody za promocję 2021 jesteśmy dumni z naszej sprzedaży na skalę całego kraju.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl